close
تبلیغات در تدبیربلاگ
باربری | کسب درآمد
loading...

chap garha

مقالات چاپگرها

تعریف ساده لایت باکس

مرادی بازدید : 599 شنبه چهاردهم تیر هزار و سیصد و نود و نه : 16:56 نظرات (0)

لایت باکس چه می باشد

در اصطلاح به عبارتی لایت باکس باکس نوردار است که در صنعت تابلوسازی و بازار تبلیغات موردپسند متعددی شده است که در صورت های مختلف در گروه تابلوسازی نامور ساخت وارائه میشود .

در اصطلاح به عبارتی باکس نوردار است که در صنعت تابلوسازی و بازار تبلیغات موردپسند متعددی شده است که در صورت های مختلف در تیم تابلوسازی نامور ساخت وارائه می‌شود .

بنا های لایت باکس برای تبلیغات محیط بیرونی ومحیط داخلی مورد به کار گیری قرار میگیرد . بدنه آنان از کالا آلومینیوم انادایز شده یا این که از رنگ الکترواستاتیک پباده سازی و ساخت می شود . فریمل ذکر است دسته چاپ تصاویرچاپ یو او می‌باشد . چاپ یو او نسبت به چاپ های دیگر استمرار بیشتر و وضوح بهتری دارااست . ضخامت بدنه لایت باکس تبلیغاتی از یک سانت تا سیزده سانت ساخته می شود .

نوری که برای لایت باکس ها مورد به کارگیری قرار می‌گیرد در قبل فلورسنت یا این که مهتابی بود و به دلیل وجود چند ضعف هایی که داشت و هم اکنون هم از روشنایی اس ام دی مورد به کارگیری قرار می‌گیرد .

لایت باکس ها به خاطر جور متریال و کیفیت چاپ و نوری که از پشت به تصویر تابیده می شود و این جلوه خاصی به تابلو میدهد هواداران خاصی دارا هستند یکی ازبهترین روش های تبلیغات به کار گیری از لایت باکس محیطی میباشد .

لایت باکس دیواری دو طرفه

خیلی از برندها برای معرفی تولیدها خویش از بنا های لایت باکس به کار گیری می نمایند به عنوان مثال لگوی متبوع را روی لایت باکس پباده سازی می نمایند و آن لایت باکس ها را در اختیار دکان های متبوع خویش برای تبلیغ مارک مورد استعمال قرار می دهند . این مدل تبلیغ به جهت قیمت خوب , مضاعف موردپسند عموم جامعه قرار گرفته است . اشکال لایت باکس ها : لایت باکس کریستالی , لایت باکس فرم لس , لایت باکس تلفیقی , لایت باکس اسنپ فریم , لایت باکس پر رنگ استیل , لایت باکس دوطرفه و . . . .

لایت باکس فلکسی ایستاده

لایت باکس آلومینیومی : لایت باکس با فریم آلومینیوم بدنه ی آن ازجنس آلومینیوم آنادایز شده یا این که آلومینیوم با رنگ الکترواستاتیک میباشد که به پهنای 6 سانت یا9 سانت یا این که 13سانت در بعد ها متفاوت ساخته می شود که تصویر آن در میان دو تلق شیشه ای و شیری قرار می‌گیرد . لایت باکس آلومینیومی برای محیط داخلی و محیط بیرونی به حالت های یک طرفه و دو طرفه و پرچمی استعمال می شود . تابلو نامور با منفعت گیری از فریمی چابکدست می‌تواند شایسته ترین تعیین شما برای ساخت شایسته ترین تابلوهای تبلیغاتی باشد .

لایت باکس آلومینیوم دو طرفه ایستاده

لایت باکس فریم لس : در‌این جور لایت باکس متریال بدنه آلومینیوم آنادایزشده با رنگ های الکترواستاتیک به ضخامت 6 سانت و 9سانتی متر است در دسته دو طرفه ی آن عرض 11سانتی متر میباشد رویکرد عمل پارچه ای به اسم تکست لایت می‌باشد که امکان چاپ پذیری کیفیت عالی و وضوع بالا را دارااست باطن این لایت باکس برای نوروروشنایی از اس ام دی یا این که وال واشر منفعت گرفته می شود این لایت باکس ها در محیط بیرونی و محیط داخلی کاربری مفیدی دارا هستند در لایت باکس فریم لس راه و روش فعالیت به عبارتی پارچه تکست لایت می‌باشد به یک مغزی پلاستیکی که بدور آن دوخته می توان به راحتی با گیرایی دست و جازدن در محل خویش ردوبدل میشود . تابلوسازی ناموراین گونه لایت باکس را با قیمت ارزان و کیفیتی به یاد ماندنی ایجاد و عرضه می‌نماید .

لایت باکس فریم لس چیست

لایت باکس کریستالی : گونه دیگر از اشکال لایت باکس ها را می توان لایت باکس کریستالی را اسم موفقیت درین مدل لایت باکس تصویر را می توان بر روی متریال بک لایت برنامه ای چاپ کرد درین گونه لایت باکس از دولایه پلکسی گلاس با ضخامت 8و2 میلی متر ساخته می شود یکی ازمزایای این دسته تابلو که خیلی دارای اهمیت می‌باشد بده بستان طرح چاپی باطن تابلو می‌باشد که به راحتی به وسیله مشتری فریملیت و امکان پذیر است . لایت باکس های کریستالی را می توان برای محیط داخلی بهره برد . روش ردوبدل تصویر این جور لایت باکس میتوانیم پیچ های اطراف آن را گشوده کرده و عکس را بده بستان کرد .

تاریخچه چلنیوم :

واژه چلنیوم یا این که ( channelium ) ترکیبی از Aluminium+ channelاست channel در معنای کانال و یا این که شیئی به طریق کلام U لاتین میباشد و بدلیل این که حروف پارسی , لاتین و یا این که انواع پس از چسباندن نوار حاشیه به کنارها به طریق U چشم میگردند , در لهجه لاتین از channel استعمال می شود و بجهت این‌که متاع حاشیه حروف چلنیوم از آلومینیوم میباشد مخلوط این دو واژه و کلمه را Channelium اسم گذاشتند و در لهجه پارسی عامیانه در مرزو بوم ما اصطلاحا چلنیوم نامیده می شود که تلفظ درست آن چنلیوم می‌باشد .

چلنیوم چه است ؟ ( حروف پررنگ چلنیوم )

یکی گونه های تابلوهای تبلیغاتی که در سالهای قبلی برای بخش اعظمی از فعالان کسب و عمل دیدنی بوده است , تابلو های چلنیوم میباشد . چلنیوم تلفیق دو نام آلومینیوم و چنل است . متاع تابلوهای چلنیوم مخلوط آلومینیوم و استیل هست و اکثر زمان ها در رنگ های مشکی , نقره ای و طلائی ساخته میشوند .

سوابق براق و تجربه ی کاری در موضوع بنا ها و تابلو تبلیغاتی با فایده گیری از متخصص ها پباده سازی و گرافیک , متریال شناسان ماهر در مقام ی شایسته ترین ها دراین مورد جای دارد , بتواند با شما دوستان خوب ارتباط ی خالق ای در قضیه ساخت گونه های تابلوهای تبلیغاتی , تابلو فلکسی , تابلو کامپوزیت , تابلو چلنیوم و . . . برقرار نماید . با پیشنهاد تابلو تبلیغاتی در تهران یا این که شهر های دیگر در کمترین زمان ممکن میتوانید طرح دلخواهتان را با شایسته ترین کیفیت و قیمتی مطلوب اخذ فرمائید .

لایت باکس های فریم لس ازنظر ظاهری تفاوت متعددی با لایت باکس های کهن دارا‌هستند این لایت باکس ها جهت دستیابی به دست‌کم فریم پباده سازی شده اند به نحوی که تصویر تماما به کناره های فریم متصل می شود . چاپ تصاویر در لایت باکس فریم لس بر روی پارچه های منحصر چاپ بک لیت انجام می‌پذیرد و فریملیت ردوبدل تصویر در یک‌سری دقیقه فریملیت و امکان پذیر می‌باشد .

لایت باکس فریم لس

لایت باکس های فریم لس در بعد ها سفارشی فریمل پباده سازی و ساخت می باشند هر چند سایز های بزرگتر ظاهری جالب خیس خواهند داشت .

پروفیل های آلومینیومی لایت باکس فریم لس در بعد ها 6 متر ارتفاع ساخت شده‌است همینطور ضخامت این لایت باکس ها 7 . 5 سانتی متر یکطرفه و 12 سانتی متر دوطرفه هستند و فریملیت به کار گیری از لایت باکس های فریم لس تحت عنوان استند , دیواری و یا این که آویز از سقف موجود هست .

لایت باکس پارچه ای ( تکس تایل ) فریم لس یک طرفه :

ضخامت لایت باکس های پارچه ای یکطرفه 7 سانتیمتر از کالا آلومینیوم است , فریملیت و امکان ساخت در بعد ها ماکزیمم 200 سانتیمترعرض و ارتفاع 600 سانتیمتر موجود است و فریملیت و امکان ساخت به صورت سفارشی در بعد ها دلخواه وجود خواهد داشت . لایت باکس پارچه ای یکطرفه از نمای روبرو کناره ندارند . در ایجاد لایت باکس پارچه ای چاپ بروی نوعی پارچه که امکان عبور نورونور و مقاوم در حالت جویبار است انجام میپذیرد.

ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :
1
درباره ما
Profile Pic
در این وبلاگ در مورد چالش های انواع متفاوت چاپ صحبت میکنیم و اینکه چه نوع چاپ هایی و از چه نوع طیف رنگ هایی استفاده بشه بهتره. پس با ما همراه ب
اطلاعات کاربری
نام کاربري :
کلمه رمز :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 13
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 42
 • بازدید امروز : 16
 • باردید دیروز : 66
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 82
 • بازدید ماه : 357
 • بازدید سال : 5450
 • بازدید کلی : 21447